16, 19 i 20 de GENER de 2019 

Categoria

Data i Hora 

Lloc

Local

Visitant

Convocatoria Poliesportiu

Sant Esteve Sesrovires

Sènior-A Masculí
Primera Estatal Grup D

DIMECRES 16.01.2019

21:30 hores

---

DISSABTE 19.01.2019

20:15 hores

Pavelló Municipal núm. 3 (Rambla del Celler, s/n.) de Sant Cugat del Vallès

---

Pavelló Municipal "Miquel Poblet" (Camí Font Freda, 3) de Montcada i Reixac

CH. SANT CUGAT

---

CH. LA SALLE MONTCADA

CH. SANT ESTEVE-A

---

CH. SANT ESTEVE-A

DIMECRES 16.01.2019

19:30 hores

---

DISSABTE 19.01.2019

18:00 hores

Sènior Femení
Primera Catalana

DISSABTE 19.01.2019

20:30 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires

CH. SANT ESTEVE

MOLINS DE Q-CE. MOLINS DE REI

DISSABTE 19.01.2019

19:30 hores

Sènior-B Masculí
Primera Catalana

DISSABTE 19.01.2019

19:00 hores

Poliesportiu IEM Elisa Badia (Ronda de l´Est, 45) de Barberà del Vallès

BM. BARBERÀ

CH. SANT ESTEVE-B

DISSABTE 19.01.2019

17:00 hores

 Sènior-C Masculí

Quarta Catalana

---

DESCANSA

---

---

---

Màster Masculí Federat
Lliga Catalana (+30 anys)

---

DESCANSA

---

---

---

Juvenil-A Masculí
Lliga Catalana (16 - 17 anys)

DISSABTE 19.01.2019

17:30 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires

CH. SANT ESTEVE-A

KH-7 BM. GRANOLLERS SPORTING

DISSABTE 19.01.2019

16:30 hores

Juvenil-B masculí
Primera Catalana (16 - 17 anys)

DISSABTE 19.01.2019

19:45 hores

Pavelló Municipal "Els Quatre Hereus" (c/ Lluís Companys, s/n.) de Sant Esteve de Palautordera CH. SANT ESTEVE DE PALAUTORDERA CH. SANT ESTEVE-B

DISSABTE 19.01.2019

17:45 hores

Cadet Masculí
Primera Catalana (14 - 15 anys)

DISSABTE 19.01.2019

12:00 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires

CH. SANT ESTEVE

CH. GAVÀ Grana

DISSABTE 19.01.2019

11:00 hores

Cadet femení
Primera Catalana (14 - 15 anys)

DISSABTE 19.01.2019

10:30 hores 

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires CH. SANT ESTEVE CEACA TÀRREGA (Lleida)

DISSABTE 19.01.2019

09:30 hores

Infantil-A Masculí
Lliga Catalana (12-13 anys)

DIUMENGE 20.01.2019

09:00 hores

Pavelló Municipal (c/ del Priorat, 26) de Sant Quirze del Vallès CH. SANT QUIRZE CH. SANT ESTEVE-A

DIUMENGE 20.01.2019

07:15 hores

Infantil-B masculí
Consell Esportiu (12- 13 anys)

DISSABTE 19.01.2019

13:00 hores

Espai Esportiu Sant Ildefons (Av. Línea Elèctrica, 1-7) de Cornellà de Llobregat CH. RÀPID CORNELLÀ CH. SANT ESTEVE-B

DISSABTE 19.01.2019

11:15 hores

Infantil-A femení
Primera Catalana (12 - 13 anys)

DISSABTE 19.01.2019

19:00 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires

CH. SANT ESTEVE-A

ACADÈMIA IGUALADA-CH. IGUALADA

DISSABTE 19.01.2019

18:00 hores

Infantil-B femení
Consell Esportiu (12 - 13 anys)

DISSABTE 19.01.2019

12:00 hores

Espai Esportiu Sant Ildefons (Av. Línea Elèctrica, 1-7) de Cornellà de Llobregat CH. RÀPID CORNELLÀ CH. SANT ESTEVE-B

DISSABTE 19.01.2019

10:15 hores

Aleví-A Masculí "Expert" federat
Campionat de Catalunya Nivell 1  (10-11 anys) camp gran 40x20m.

DISSABTE 19.01.2019

09:00 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires

CH. SANT ESTEVE-A

OAR. GRÀCIA SABADELL

DISSABTE 19.01.2019

08:00 hores

Aleví-B masculí federat
Campionat de Catalunya Nivell 2 (10 - 11 anys) camp minihandbol

DISSABTE 19.01.2019

12:30 hores

Pavelló Municipal "Rafa Martínez" (Ctra. Navarcles, s/n.) de Santpedor CH. SANTPEDOR

CH. SANT ESTEVE-B

DISSABTE 19.01.2019

10:30 hores

Benjamí-Aleví femení minihandbol
Consell Esportiu (8 - 11 anys)

DISSABTE 19.01.2019

10:00 hores

Poliesportiu Municipal "Andrey Xepkin" (c/ Mataró, s/n.) de Sant Feliu de Llobregat

EH. SANT LLORENÇ-SANT FELIU-A

CH. SANT ESTEVE

DISABTE 19.01.2019

08:45 hores

Benjamí Masculí "Albert Falguera" minihandbol
Consell Esportiu (8 - 9 anys)

DISSABTE 19.01.2019

13:30 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires

CH. SANT ESTEVE Albert Falguera

H. MOLINS DE REI Verd

DISSABTE 19.01.2019

13:00 hores

Benjamí Masculí "Roger Pujol" minihandbol
Consell Esportiu (8 - 9 anys)

DISSABTE 19.01.2019

13:30 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires

CH. SANT ESTEVE Roger Pujol

EHC. SANT BOI-BENVIURE

DISSABTE 19.01.2019

13:00 hores

 Pre-Benjamí mixte minihandbol
Consell Esportiu (6 - 7 anys)

---

DESCANSA

---

---

---

 Escola Vinya del Sastret
Promoció (6 - 11 anys)

---

PROMOCIÓ

---

---

---

PreBenjamins/Benjamins/Alevins Mixte
Àgora Internacional School Barcelona
Promoció (de 5 a 11 anys)

---

PROMOCIÓ

--- ---

---

Infantil i Cadet mixte
Institut Montserrat Colomer de SANT ESTEVE SESROVIRES i Institut IES MASQUEFA

Promoció (de 12 a 15 anys)

 --- PROMOCIÓ   ---  --- --- 
PATUFETS MIXTE
Escola Multiesport (3 - 4 - 5 anys)

---

MULTIESPORT

--- ---

---

Màster Mixte (NO FEDERAT)
Activitat oberta (+30 anys)

---

PROMOCIÓ

ENTRENAMENTS TOTS ELS DIJOUS (no festius) de 20:30 a 22:00 hores a la Pista de l´Escola La Roureda

OBERT A TOTHOM... PARES, MARES, VEÏNS, EX-JUGADORS/ES... VINE I DISFRUTA DE L'HANDBOL I L'AMISTAT !!!

---

---

 

Patrocinadors

Premium

     

 

Col·laboradors

                    

          

Visites a la web

184503
AvuiAvui74
Aquesta setmanaAquesta setmana2266
Aquest mesAquest mes6182