21, 22 i 23 de Setembre 2018

Categoria

Data i Hora 

Lloc

Local

Visitant

Convocatoria Poliesportiu

Sant Esteve Sesrovires

Sènior-A Masculí
Primera Estatal Grup D

DISSABTE 22.09.2018

19:30 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires

CH. SANT ESTEVE-A

LA SALLE MONTCADA

DISSABTE 22.09.2018

18:30 hores

Sènior Femení
Primera Catalana

DISSABTE 22.09.2018

16:00 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires

CH. SANT ESTEVE

CH. MONTBUI

DISSABTE 22.09.2018

15:00 hores

Sènior-B Masculí
Primera Catalana

DISSABTE 22.09.2018

12:00 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires

CH. SANT ESTEVE-B

CH. CAMBRILS-A (Lliga Catalana)

DISSABTE 22.09.2018

11:00 hores

 Sènior-C Masculí

Quarta Catalana

---

DESCANSA

---

---

---

Màster Masculí Federat
Lliga Catalana (+30 anys)

---

DESCANSA

---

---

---

Juvenil-A Masculí
Lliga Catalana (16 - 17 anys)

DIVENDRES 21.09.2018  19:30 hores

DISSABTE 22.09.2018  17:30 hores

DIUMENGE 23.09.2018  19:00 hores

Fase Classificatòria a Lliga Catalana 2018-2019

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires

Pavelló de l´UES. (c/ Germans Ensesa Pujades, s/n.) de Sarrià de Ter

  

CH. SANT ESTEVE-A

CH. SANT ESTEVE-A

AUGI UE. SARRIÀ (Girona)

CH. LA GARRIGA

CH. VILAMAJOR

CH. SANT ESTEVE-A

DIVENDRES 21.09.2018   18:30 hores

DISSABTE 22.09.2018   16:30 hores

DIUMENGE 23.09.2018   16:00 hores

Juvenil-B masculí
Primera Catalana (16 - 17 anys)

---

DESCANSA --- --- ---
Cadet Masculí
Lliga Catalana (14 - 15 anys)

DISSABTE 22.09.2018

10:30 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires  CH. SANT ESTEVE

H. COOPERATIVA-SANT BOI

DISSABTE 22.09.2018

09:30 hores

Cadet femení
Primera Catalana (14 - 15 anys)

---

DESCANSA --- ---

---

Infantil Masculí
Lliga Catalana (12-13 anys)

DISSABTE 22.09.2018

09:00 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires

CH. SANT ESTEVE H. COOPERATIVA-SANT BOI

DISSABTE 22.09.2018

08:00 hores

Infantil Femení
Primera Catalana (12- 13 anys)

DISSABTE 22.09.2018

13:30 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires

CH. SANT ESTEVE

CH. VILANOVA I LA GELTRÚ

DISSABTE 22.09.2018

12:30 hores

Aleví "Expert" masculí
Lliga Federada Nivell I (10 - 11 anys)

DISSABTE 22.09.2018

11:00 a 12:30 hores

Pista Exterior del Pavelló

Trobada de minis (jocs, partidets, diversió, ...)

---

DISSABTE 22.09.2018

10:45 hores

Aleví femení
Consell Esportiu (10 - 11 anys)

idem.

idem. --- ---

---

Aleví Masculí "Roger Pujol"
Consell Esportiu  (10-11 anys)

idem.

idem.

---

---

---

Benjamí masculí "Albert Falguera"
Consell Esportiu (8 - 9 anys)

idem.

idem. ---

---

---
Benjamí masculí "Blau"
Consell Esportiu (8 - 9 anys)

idem.

idem.

---

---

---

Benjamí Masculí "Blanc"
Consell Esportiu (8 - 9 anys)

idem.

idem.

---

---

---

Pre-Benjamí Mixte
Consell Esportiu (6 - 7 anys)
idem. idem.

---

--- ---
 Escola Vinya del Sastret
Promoció (de 5 a 11 anys)

---

DESCANSA

---

---

---

 

---

---

---

---

---

PreBenjamins/Benjamins/Alevins Mixte
Escola M. de Déu de Montserrat de Castellví de Rosanes
Promoció (de 5 a 11 anys)

---

PROMOCIÓ

--- ---

---

Infantil i Cadet mixte
Institut IES MASQUEFA

Promoció (de 12 a 15 anys)

 --- PROMOCIÓ   ---  --- --- 
PATUFETS MIXTE
Escola Multiesport (3 - 4 - 5 anys)

---

MULTIESPORT

--- ---

---

Màster Mixte (NO FEDERAT)
Activitat oberta (+30 anys)

---

PROMOCIÓ

ENTRENAMENTS TOTS ELS DIJOUS (no festius) de 20:30 a 22:00 hores a la Pista de l´Escola La Roureda

OBERT A TOTHOM... PARES, MARES, VEÏNS, EX-JUGADORS/ES... VINE I DISFRUTA DE L'HANDBOL I L'AMISTAT !!!

---

---

 

DIVISION DE HONOR PLATA FEMENINA 

LIGA REGULAR 
Grupo: C 

Equip   PJ PG PE PP NP GF GC Pts Dif
1. BM. Castellón 

26

24 1 1 0 826 597 49 229
2. BFIT - MuchoTicket Puchi  26 22 3 1 0 830 631 47 199
3. BM. FEM. Elda Prestigio 26 18 1 7 0 694 631 37 63
4. H. Sant Vicenç - Bar Mi Casa 26 16 2 8 0 751 662 34 89
5. BM. Morvedre  26 14 3 9 0 789 719 31 70
6. E. Castelldefels 26 13 1 12 0 680 642 27 38
7. A. Lleidatana 26 12 2 12 0 666 688 26 -22
8. H. Amposta (Lagrama)  26 11 3 12 0 692 673 25 19
9. Handbol Mislata 26 12 1 13 0 699 713 25 -14
10. Agustinos Alicante
26 8 3 15 0 647 731 19 -84
11. Felmar BM. La Roca 26 7 3 16 0 733 809 17 -76
12. Handbol Sant Joan Despí 26 4 6 16 0 662 735 14 -73
13. O.A.R. Gracia Sabadell 26 4 1 21 0 582 729 9 -147
14. H. Sant Esteve Sesrovires 26 2 0 24 0 536 827 4 -291

PRIMERA ESTATAL MASCULINA 

LLIGA REGULAR 
Grupo: D 

Equip   PJ PG PE PP NP GF GC Pts Dif
1. KH-7 BM. Granollers 

30

26 2 2 0 972 784 54 188
2. Sant Martí Adrianenc 30 25 1 4 0 892 760 51 132
3. AUGI Unió Esportiva Sarrià  30 23 2 5 0 853 756 48 97
4. Handbol Sant Quirze 

30 22 1 7 0 834 754 45 80
5. H. Sant Esteve Sesrovires  30 20 1 9 0 826 736 41 90
6. BM. La Roca  30 17 1 12 0 842 834 35 8
7. Handbol Sant Joan Despí   30 16 3 11 0 803 773 35 30
8. Handbol Sant Cugat 30 11 1 18 0 788 850 23 -62
9. Joventut Handbol Mataró 30 9 3 18 0 833 908 21 -75
10. La Salle Montcada  30 8 5 17 0 779 803 21 -24
11. O.A.R. Gracia Sabadell 30 10 1 19 0 787 825 21 -24
12. CH Sant Esteve de Palautordera  30 9 2 19 0 834 904 20 -70
13. Handbol Esplugues  30 8 3 19 0 749 794 19 -45
14. Handbol Palautordera - Salicru 30 9 0 21 0 758 848 18 -90
15. Club Handbol Bordils B 30 7 3 20 0 747 842 17 -95
16. La Salle Bonanova   30 5 1 24 0 752 878 11 -126

Sènior-A masc.(Copa Catalana): CH. SANT ESTEVE-A / CH. BORDILS-B    (29-23)

Sènior-A femení(Divisió Plata): DESCANSA

Sènior-B masc.(3ª Catalana): CH. SANT ESTEVE-B / SANT MARTÍ ADRIANENC-C   (45-28)

Sènior-B femení(1ª Catalana): DESCANSA

Màster masc.(Lliga Catalana): DESCANSA

Juvenil masc.(16/17 anys): DESCANSA

Juvenil femení(14/17 anys): DESCANSA

Cadet masc.(14/15 anys): CH. SANT ESTEVE / BM. LA ROCA 1953   (29-25)

Infantil-A masc.(12/13 anys): DESCANSA

Infantil-B masc.(12/13 anys): DESCANSA

Infantil-A femení(12/13 anys): DESCANSA

Infantil-B femení IES Masquefa(12/13 anys): DESCANSA

Aleví-A masc. Expert(10/11 anys): DESCANSA

Aleví-B masc.(10/11 anys): DESCANSA

Aleví femení Laia Faixó(10/11 anys): CH. GAVÀ / CH. SANT ESTEVE Laia Faixó   (25-11)

Benjamí femení Sandra Baño(8/9 anys): DESCANSA

Benjamí masc. Albert Falguera(8/9 anys): DESCANSA

Benjamí masc. Roger Pujol(8/9 anys): DESCANSA

Pre-Benjamí mixte-A(6/7 anys): DESCANSA

Pre-Benjamí mixte-B(6/7 anys): DESCANSA

Patufets mixte(3/4/5 anys): MULTIESPORT

Escola M. Déu Montserrat de Castellví de Rosanes(4/11 anys): PROMOCIÓ

Institut IES Masquefa(12/15 anys): PROMOCIÓ

Màster mixte(+30 anys): PROMOCIÓ

Sènior-A masc.(Copa Catalana): CH. SANT ESTEVE-A / BM. LA ROCA   (33-20)

Sènior-A femení(Plata femenina): DESCANSA

Sènior-B masc.(Tercera Catalana): HC. MANYANET-B / CH. SANT ESTEVE-B   (24-34)

Sènior-B femení(Primera Catalana): DESCANSA

Màster masc.(Lliga Catalana): DESCANSA

Juvenil masc.(16/17 anys): SANT MARTÍ-ADRIANENC-A / CH. SANT ESTEVE   (52-31)

Juvenil femení(14/17 anys): DESCANSA

Cadet masc.(14/15 anys): CH. SANT LLORENÇ-SANT FELIU / CH. SANT ESTEVE   (32-38)

Infantil-A masc.(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE-A / H. GARBÍ DE PALAFRUGELL   (28-21)

Infantil-B masc.(12/13 any): DESCANSA

Aleví-A masculí Expert(10/11 anys): DESCANSA

Aleví-B masculí(10/11 anys): DESCANSA

Infantil-A femení(12/13 anys): Festa de l´Esport 2017 de Sant Esteve Sesrovires

Infantil-B femení IES Masquefa(12/13 anys):      id.

Aleví femení Laia Faixó(10/11 anys):               id.

Benjamí femení Sandra Baño(8/9 anys):               id.

Benjamí masculí Albert Falguera(8/9 anys):                  id.

Benjamí masculí Roger Pujol(8/9 anys):                    id.

Pre-Benjamí-A mixte(6/7 anys):                 id.

Pre-Benjamí-B mixte(6/7 anys):                  id.

Patufets mixte(3/4/5 anys): MULTIESPORT

Escola M. Déu Montserrat de Castellví de Rosanes(4/11anys): PROMOCIÓ

Institut IES Masquefa(12/15 anys): PROMOCIÓ

Màster mixte(+30 anys): PROMOCIÓ

Patrocinadors

Premium

     

 

Col·laboradors

                    

          

Visites a la web

153817
AvuiAvui16
Aquesta setmanaAquesta setmana898
Aquest mesAquest mes3688